Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Postęp - Odwrócone Role (wersja TV Amazing).mpg

 
Postęp to nazwa kółka muzycznego, które zostało stworzone na przełomie października i listopada 2008 roku i działało do końca roku szkolnego 2009/2010r. Jego założycielem byłem ja (Michał Siemieniec), gdy pracowałem jako wychowawca wraz z wychowankami Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Skarżysku-Kamiennej. "Odwrócone Role" to pierwszy utwór zespołu. W lipcu bieżącego roku udzieliłem w Kaliszu wywiadu dotyczącego tego projektu w Telewizji Amazing w programie Muzzzik (wywiad został wyemitowany 18.08.2010r.). Teledysk został zmontowany z materiałów, jakie nakręciłem w Ośrodku.

 


Michał Siemieniec
 
Data pliku video: 2010-10-09, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
skarżyski

Powiat skarżyski – powstały w 1999 roku ma swoją siedzibę w Skarżysko-Kamiennej. W skład powiatu województwa świętokrzyskiego wchodzi gmina Skarżysko-Kamienna, Suchedniów, Bliżyn, Łączna, Skarżysko Kościelne.

Występuje tu ogrom kompleksów leśnych. Na ich terenie powstały rezerwaty przyrody, parki krajobrazowe oraz rezerwat archeologiczny Rydno. Zwiedzać tu można pradawne osady i kopalnię hematytu. Przez ziemie powiatu przepływa rzeka Kamienna, co ucieszy wszystkich wędkujących i amatorów tego typu kąpieli. Na południowej granicy powiatu znajdują się obrzeża Gór Świętokrzyskich. Turyści mają naprawdę szeroki wybór atrakcji. Do puli dorzucić należy jeszcze gospodarstwa agroturystyczne, historyczne zabytki miast i szlaki turystyczne. Warto się tu wybrać na dłuższy urlop.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola