Belka
Środa, 17 Października 2018   imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje na temat...

Data dodania: 2018-10-15
24 października w Urzędzie Miasta odbędą się bezpłatne konsultacje na temat możliwości pozyskania dotacji z Funduszy Europejskich. Konsultacje prowadzone będą w godzinach od 10.00 ... więcej »
 
 

Wyniki wyborów do Młodzieżowej Rady Miasta

Data dodania: 2018-10-11
28 września w skarżyskich szkołach odbywały się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. W radzie zasiądzie 12 przedstawicieli młodzieży. więcej »
 
 

Inauguracja roku akademickiego skarżyskiego UTW...

Data dodania: 2018-10-10
W ubiegłym tygodniu w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury odbyła się inauguracja roku akademickiego Uniwersytetu III Wieku. W inauguracji uczestniczył prezydent Konrad Kronig i dyrektor Miejskiego Cent... więcej »
 
 

LXII sesja Rady Miasta

Data dodania: 2018-10-10
W piątek, 12 października w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbędzie się sesja Rady Miasta.  więcej »
 
 

Przybyło miejsc parkingowych

Data dodania: 2018-10-09
Zakończyła się budowa parkingu przy ulicy Krasińskiego w Skarżysku. Powstało 27 nowych miejsc parkingowych – w tym 4 dla osób niepełnosprawnych. Parking zlokalizowany jest na te... więcej »
 
 

Od nowego roku brak opłaty za posiadanie psa

Data dodania: 2018-10-08
Rada Miasta, na wniosek prezydenta, przyjęła uchwałę likwidującą obowiązek wnoszenia opłaty od posiadania psa. Uchwała zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2019 roku. więcej »
 
 

Rusza program "Decydujesz, Pomagamy". Do zdobycia...

Data dodania: 2018-10-08
Już dziś rusza V edycja społecznego programu grantowego „Decydujesz, pomagamy”, nad którym honorowy patronat sprawuje prezydent Skarżyska-Kamiennej. Swoje pomysły na lokalne działan... więcej »
 
 

Informacja o rekrutacji do Klubu Senior+ w...

Data dodania: 2018-10-08
Do Klubu Senior+ w Skarżysku-Kamiennej ul. Rynek 12 zapraszamy osoby nieaktywne zawodowo, samotne, w wieku 60 lat i więcej, mieszkające na terenie Gminy Skarżysko-Kamienna. Nabór uczestników do Kl... więcej »
 
 

Wyniki Budżetu Obywatelskiego - czterech zwycięzców

Data dodania: 2018-10-05
Prezentujemy wyniki głosowania na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy wybrali cztery propozycje o łącznej wartości 400.000 zł. więcej »
 
 

SZLACHETNA PACZKA i AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI...

Data dodania: 2018-10-03
Ruszyła rekrutacja wolontariuszy do SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. W województwie świętokrzyskim poszukiwanych jest około 1000 SuperW. Jeśli chcesz zmienić życie swoj... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 94
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
skarżyski

Powiat skarżyski – powstały w 1999 roku ma swoją siedzibę w Skarżysko-Kamiennej. W skład powiatu województwa świętokrzyskiego wchodzi gmina Skarżysko-Kamienna, Suchedniów, Bliżyn, Łączna, Skarżysko Kościelne.

Występuje tu ogrom kompleksów leśnych. Na ich terenie powstały rezerwaty przyrody, parki krajobrazowe oraz rezerwat archeologiczny Rydno. Zwiedzać tu można pradawne osady i kopalnię hematytu. Przez ziemie powiatu przepływa rzeka Kamienna, co ucieszy wszystkich wędkujących i amatorów tego typu kąpieli. Na południowej granicy powiatu znajdują się obrzeża Gór Świętokrzyskich. Turyści mają naprawdę szeroki wybór atrakcji. Do puli dorzucić należy jeszcze gospodarstwa agroturystyczne, historyczne zabytki miast i szlaki turystyczne. Warto się tu wybrać na dłuższy urlop.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola