Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

"Projekt Wiara II" w Miejskim Centrum Kultury (VIDEO)

Data dodania: 2018-12-18
W sobotę, 15 grudnia w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku odbyło się drugie już spotkanie dla młodzieży pod hasłem: „Projekt Wiara II” – „W sercu Maryi. Żyj!&r... więcej »
 
 

Prezydent Konrad Kronig wręczył medale za...

Data dodania: 2018-12-18
Dziewięć par, które mogą poszczycić się 50-letnim stażem małżeńskim, odebrało medale za długoletnie pożycie małżeńskie. W tej ważnej chwili tow... więcej »
 
 

Skarżysko na dobrej pozycji w rankingu zmian...

Data dodania: 2018-12-18
Skarżysko-Kamienna znalazło się na wysokiej pozycji w rankingu „Wspólnoty”, który pokazuje zmianę poziomu zadłużenia na przestrzeni ostatnich lat. W przypadku naszego miasta ... więcej »
 
 

Do Skarżyska trafią kolejne miliony na...

Data dodania: 2018-12-17
Do Skarżyska trafi niemal 5,5 mln zł dofinansowania z RPO województwa świętokrzyskiego na kolejny etap termomodernizacji budynków użyteczności publicznej. Wniosek, złożony prze... więcej »
 
 

Świąteczne spotkanie przy miejskiej choince -...

Data dodania: 2018-12-17
Punktualnie o godzinie 17.00 w miniony piątek, 14 grudnia prezydent miasta, Konrad Krönig uroczyście zapalił światełka na miejskiej choince. Spotkanie było okazją do wspólnego ... więcej »
 
 

Trwają przy sobie od 50 lat... Uroczystość...

Data dodania: 2018-12-14
Dziewięć par, które mogą poszczycić się 50-letnim stażem małżeńskim, odebrało dzisiaj medale za długoletnie pożycie małżeńskie. W tej ważnej ch... więcej »
 
 

Prezydent miasta dziękuje partnerom Skarżyskiej...

Data dodania: 2018-12-14
Skarżyska Karta Dużej Rodziny funkcjonuje w naszym mieście od 2014 roku. Aktywizuje rodziny wielodzietne do aktywnego spędzania czasu wolnego poprzez zwiększenie dostępności do różnyc... więcej »
 
 

Prezydent miasta dziękuje partnerom Skarżyskiego...

Data dodania: 2018-12-14
Skarżyski Program Seniora funkcjonuje w naszym mieście od 2017 roku. Skierowany jest do osób powyżej 60 roku życia, zamieszkałych na terenie gminy Skarżysko-Kamienna. Celem Programu jest aktywi... więcej »
 
 

Mikołajki z PGE Dystrybucja

Data dodania: 2018-12-13
Oddział Skarżysko-Kamienna  PGE Dystrybucja tradycyjnie pod koniec roku zorganizował przedświąteczne spotkanie dzieci z Mikołajem i zaprosił najmłodszych do wspólnej zabawy. Impr... więcej »
 
 

Rocznica wprowadzenia stanu wojennego

Data dodania: 2018-12-13
Przedstawiciele władz miasta oddali dzisiaj hołd ofiarom stanu wojennego, wprowadzonego w Polsce 13 grudnia 1981 roku.         więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 103
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
skarżyski

Powiat skarżyski – powstały w 1999 roku ma swoją siedzibę w Skarżysko-Kamiennej. W skład powiatu województwa świętokrzyskiego wchodzi gmina Skarżysko-Kamienna, Suchedniów, Bliżyn, Łączna, Skarżysko Kościelne.

Występuje tu ogrom kompleksów leśnych. Na ich terenie powstały rezerwaty przyrody, parki krajobrazowe oraz rezerwat archeologiczny Rydno. Zwiedzać tu można pradawne osady i kopalnię hematytu. Przez ziemie powiatu przepływa rzeka Kamienna, co ucieszy wszystkich wędkujących i amatorów tego typu kąpieli. Na południowej granicy powiatu znajdują się obrzeża Gór Świętokrzyskich. Turyści mają naprawdę szeroki wybór atrakcji. Do puli dorzucić należy jeszcze gospodarstwa agroturystyczne, historyczne zabytki miast i szlaki turystyczne. Warto się tu wybrać na dłuższy urlop.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola