Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jelcz PR110M Czerwcówka z Peerką Skarżysko-Kamienna 06.06.2015

 
6 czerwca 2015r. w Skarżysku-Kamiennej odbyła się impreza pod tytułem Czerwcówka z Peerką. Jelczem PR110M #333 jeździliśmy po mieście i okolicach. Odwiedziliśmy wioski: Lipowe Pole, Kierz Niedźwiedzi, Jagodne, Mirzec, Wąchock, Michałów. W Skarżysku fotostopy zaplanowano na ul. Obuwniczej, Jana Piwnika Ponurego, Fabrycznej, Kościelnej, Ekonomii i Topolowej. Pod koniec trwania imprezy odbył się grill nad Zalewem Bernatka. Jelcz PR110M, którym jechaliśmy należał jeszcze kilka miesięcy temu do MKS Skarżysko-Kamienna. Został jednak odkupiony przez miłośnika komunikacji miejskiej, który chce przywrócić mu oryginalny wygląd oraz zarejestrować jako zabytek ruchomy. Zdjęcia z imprezy: gtstar.cba.pl/galeria.php?id=szukajrejestracji&rejestracja=333

 


VoltangerPL
 
Data pliku video: 2015-06-14, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
skarżyski

Powiat skarżyski – powstały w 1999 roku ma swoją siedzibę w Skarżysko-Kamiennej. W skład powiatu województwa świętokrzyskiego wchodzi gmina Skarżysko-Kamienna, Suchedniów, Bliżyn, Łączna, Skarżysko Kościelne.

Występuje tu ogrom kompleksów leśnych. Na ich terenie powstały rezerwaty przyrody, parki krajobrazowe oraz rezerwat archeologiczny Rydno. Zwiedzać tu można pradawne osady i kopalnię hematytu. Przez ziemie powiatu przepływa rzeka Kamienna, co ucieszy wszystkich wędkujących i amatorów tego typu kąpieli. Na południowej granicy powiatu znajdują się obrzeża Gór Świętokrzyskich. Turyści mają naprawdę szeroki wybór atrakcji. Do puli dorzucić należy jeszcze gospodarstwa agroturystyczne, historyczne zabytki miast i szlaki turystyczne. Warto się tu wybrać na dłuższy urlop.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola