Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Adam Ciok - Powiat Skarżyski/Gmina Skarżysko-Kamienna - Wybory Samorządowe 2018

 
Drodzy Przyjaciele, Koledzy, Koleżanki i Znajomi! Zbliża się czas rozliczeń naszej pracy, dla wyborców przyszedł czas na „sprawdzam” dla swojego potencjalnego kandydata w zbliżających się wyborach do Rady Miasta i Rady Powiatu Skarżyskiego. Postanowiłem przedstawić to wszystko w inny sposób niż zawsze. Zapraszam do obejrzenia materiału wideo :) W związku ze zmianą ordynacji wyborczej postanowiliśmy się podzielić z Marek Gąska aby każdy z Was miał możliwość oddać na nas głos w „dwupaku” Przez ostatnie cztery lata, wydarzyło się wiele dobrego na naszej dzielnicy i w naszym mieście. Przez te dni, miesiące i lata pomagaliśmy Wam jak tylko mogliśmy teraz proszę o tą pomoc Was przy urnach wyborczych! Osoby zameldowane w tych dzielnicach mogą oddać na mnie i Marka głos! Pamiętajcie, że głosujemy na osobę nie na szyld partyjny! Okręg nr 1 do Powiatu: Osiedla: Łyżwy, Usłów, Dolna Kamienna I, Dolna Kamienna II, Kolonia Górna-Młodzawy, Zachodnie, Skałka, Rejów, Bór, Paryska, Bzinek, Metalowiec, Milica-Przylesie, Odrodzenia) Okręg nr 1 do Miasta: Osiedla: Łyżwy, Usłów, Dolna Kamienna I, Dolna Kamienna II, Kolonia Górna-Młodzawy, Zachodnie, Skałka, Rejów, Bór,)

 


Odrowąż 24
 
Data pliku video: 2018-09-24, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
skarżyski

Powiat skarżyski – powstały w 1999 roku ma swoją siedzibę w Skarżysko-Kamiennej. W skład powiatu województwa świętokrzyskiego wchodzi gmina Skarżysko-Kamienna, Suchedniów, Bliżyn, Łączna, Skarżysko Kościelne.

Występuje tu ogrom kompleksów leśnych. Na ich terenie powstały rezerwaty przyrody, parki krajobrazowe oraz rezerwat archeologiczny Rydno. Zwiedzać tu można pradawne osady i kopalnię hematytu. Przez ziemie powiatu przepływa rzeka Kamienna, co ucieszy wszystkich wędkujących i amatorów tego typu kąpieli. Na południowej granicy powiatu znajdują się obrzeża Gór Świętokrzyskich. Turyści mają naprawdę szeroki wybór atrakcji. Do puli dorzucić należy jeszcze gospodarstwa agroturystyczne, historyczne zabytki miast i szlaki turystyczne. Warto się tu wybrać na dłuższy urlop.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola