Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Skarżyskie wodociągi podpisały umowę w ramach projektu finansowanego przez Europejską Agencję Kosmiczną

Data publikacji: 2018-10-18, Data modyfikacji: 2018-10-19
A A AWydrukDrukuj  
 
11 października 2018 roku Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zawarło umowę z WIND-HYDRO. Obydwa podmioty będą współpracować w zakresie wykorzystania rezultatów projektu pod nazwą „Service 4 Drought Monitoring Applying Satellite Data” („Serwis monitoringu suszy z zastosowaniem danych satelitarnych”). Projekt finansowany jest przez Europejską Agencję Kosmiczną i nie wiąże się z żadnymi kosztami dla obu Stron.

Pełna treść wiadomości na: um.skarzysko.pl/aktualnosci/4782-skarzyskie-wodociagi-podpisaly-umowe-w-ramach-projektu-finansowanego-przez-europejska-agencje-kosmiczna.html
UM Skarżysko, Źródło artykułu: skarzysko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
skarżyski

Powiat skarżyski – powstały w 1999 roku ma swoją siedzibę w Skarżysko-Kamiennej. W skład powiatu województwa świętokrzyskiego wchodzi gmina Skarżysko-Kamienna, Suchedniów, Bliżyn, Łączna, Skarżysko Kościelne.

Występuje tu ogrom kompleksów leśnych. Na ich terenie powstały rezerwaty przyrody, parki krajobrazowe oraz rezerwat archeologiczny Rydno. Zwiedzać tu można pradawne osady i kopalnię hematytu. Przez ziemie powiatu przepływa rzeka Kamienna, co ucieszy wszystkich wędkujących i amatorów tego typu kąpieli. Na południowej granicy powiatu znajdują się obrzeża Gór Świętokrzyskich. Turyści mają naprawdę szeroki wybór atrakcji. Do puli dorzucić należy jeszcze gospodarstwa agroturystyczne, historyczne zabytki miast i szlaki turystyczne. Warto się tu wybrać na dłuższy urlop.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola