Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

O bezpieczeństwie miasta w Komendzie Powiatowej Policji

Data publikacji: 2018-05-10, Data modyfikacji: 2018-05-11
A A AWydrukDrukuj  
 
W sali Narad Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku  odbyła się ewaluacyjna debata społeczna pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie-możesz mieć na nie wpływ”. W jej trakcie zaprezentowano stopień realizacji wniosków z ubiegłorocznej debaty społecznej, osiągniętych rezultatów oraz sposobu realizacji postulatów zgłoszonych przez społeczeństwo. Celem debaty było również zdiagnozowanie aktualnych potrzeb i oczekiwań lokalnej społeczności w obszarze bezpieczeństwa na terenie naszego powiatu.

Pełna treść wiadomości na: um.skarzysko.pl/aktualnosci/4565-o-bezpieczenstwie-miasta-w-komendzie-powiatowej-policji.html
UM Skarżysko, Źródło artykułu: skarzysko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
skarżyski

Powiat skarżyski – powstały w 1999 roku ma swoją siedzibę w Skarżysko-Kamiennej. W skład powiatu województwa świętokrzyskiego wchodzi gmina Skarżysko-Kamienna, Suchedniów, Bliżyn, Łączna, Skarżysko Kościelne.

Występuje tu ogrom kompleksów leśnych. Na ich terenie powstały rezerwaty przyrody, parki krajobrazowe oraz rezerwat archeologiczny Rydno. Zwiedzać tu można pradawne osady i kopalnię hematytu. Przez ziemie powiatu przepływa rzeka Kamienna, co ucieszy wszystkich wędkujących i amatorów tego typu kąpieli. Na południowej granicy powiatu znajdują się obrzeża Gór Świętokrzyskich. Turyści mają naprawdę szeroki wybór atrakcji. Do puli dorzucić należy jeszcze gospodarstwa agroturystyczne, historyczne zabytki miast i szlaki turystyczne. Warto się tu wybrać na dłuższy urlop.

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola